Ices Ices

W każdym mieście znajduje się mnóstwo kawiarni i barów, w których można spotkać się ze znajomymi, wypić kawę i miło spędzić czas – aby przyciągnąć klientów, musimy nie tylko zapewnić odpowiednie ceny. Ważne jest także to, by stworzyć wnętrze, które wyróżni nas spośród innych miejsc.

Znany architekt wnętrz – wypracowanie nowych rozwiązań

znany architekt wnętrzJeżeli jako właściciele nie mamy jeszcze całkowitej wizji naszej kawiarni – znany architekt wnętrz z Katowic pomoże nam w wypracowaniu wyjątkowego spojrzenia na nasze wnętrze. Najlepiej najpierw zastanowić się nad tym, czy zależy nam na jakimś konkretnym stylu, czy po prostu chcemy uzyskać spójne wnętrze, nie skupiając się na żadnych cechach charakterystycznych? Wydaje się, że lepsza jest pierwsza opcja – w ten sposób sprawimy, że nasza kawiarnia zostanie zapamiętana przez odwiedzających. Warto na przykład wziąć pod uwagę styl skandynawski – wśród jego cech charakterystycznych wymienia się przywiązanie do natury, a co za tym idzie – prostotę. Jasne barwy dodatkowo podkreślają charakter wnętrza. Stoliki i krzesła wykonane z jasnego drewna są proste i pozbawione ozdobników. Z nimi dobrze będą się komponować dodatki z chromowanej stali. Sprawdzą się elementy w butelkowej zieleni, błękicie, bieli, czerni i szarości. Możemy wykorzystać także akcenty z ecru.

architekt wnętrzDuże, niezasłonięte okna sprawią, że do wnętrza napływać będzie naturalne oświetlenie, które jeszcze bardziej podkreśli styl wnętrza. Wykorzystując styl skandynawski, sprawimy, że nasi klienci, myśląc o naszej kawiarni, będą mieli przed oczyma niezwykle czyste, ale przy tym przytulne wnętrze. Przebywanie w nim pozwoli naładować akumulatory na resztę dnia. Skandynawski design to tylko jedna z propozycji architekta wnętrz. Ciekawą opcją byłoby bez wątpienia także wykorzystanie starych mebli i sprzętów – z pewnością wprowadzą interesujący klimat do pomieszczenia. Meble oczywiście powinny zostać wcześniej odnowione – dzięki temu klienci zobaczą stylowe, ale zadbane drewno, a wkomponowanie ich we wnętrze z pewnością będzie przyjemne dla oka. Wśród usług kreatora wnętrz znajduje się nie tylko wykonywanie kompleksowego projektu, ale także doradztwo – jeżeli mamy już własny zamysł, możemy zwrócić się do projektanta o dopracowanie go, oszacowanie kosztów, a także o porady dotyczące poszczególnych etapów realizacji.

W razie wątpliwości, czy ekipa remontowa na pewno będzie kierować się wszystkimi podanymi zaleceniami – architekci wnętrz bardzo często oferują autorski nadzór budowlany, dzięki któremu od początku do końca sprawują pieczę nad pracami w danym wnętrzu.