Ices Ices

Projekt domu, dla wielu osób element związany z realizacją marzeń, jednak czy kierowanie się metrażem, wygodą, a może przestrzenią w obecnym świecie pozwoli na innowacyjność i nowoczesność?

Biuro projektowe, z którym współpracujemy, pozwala nam na dowolność związaną z naszymi decyzjami, pojawiają się projekty domów gotowych, jak i samodzielnie ze specjalistami projektujemy układ naszego wymarzonego domu.

projekt-wnetrzaDla wielu osób architekt wnętrz i jego umiejętności w sposób idealny dostosowują przestrzeń do naszych potrzeb, my jako klienci przestajemy się martwić, że gotowy już budynek będzie niewygodny, trudny do utrzymania, czy złe rozwiązania będą przekładały się na nasze niezadowolenie.

Obecnie stawiamy znacznie chętniej na otwarte przestrzenie, znikają niewielkie pomieszczenia, których wykorzystanie było niemożliwym, pojawia się przestrzeń, ścianki działowe oddzielające przestrzeń kuchenną, od jadalni czy salonu. Znikają bezużyteczne poddasza, czy ogromne piwnice, na poczet strychów zaadaptowanych na pokoje gościnne, czy pomieszczenia biurowe. Połowiczne podpiwniczenia lub niewielkie pomieszczenia przeznaczone na kotłownie czy skład opału.

Budowane dziś domy mają być wygodne, ale i niedrogie w utrzymaniu, technologia pozwala na projekty domów pięknych, nowoczesnych, funkcjonalnych, a dodatkowo ekologicznych i oszczędnych. Znikają wielopoziomowe budynki, które bardziej straszyły, niż pozwalały na wygodne życie.
Nowoczesność dostarcza nam niezwykłych rozwiązań, możliwości, pomysłów, które wykorzystane w naszym życiu pozwalają na szczęście i eliminowanie problemów.

Decydując się na budowę domu, warto zadbać by jego metraż, wykończenia, i urządzenie było zgodne z naszymi wymaganiami, ale i możliwościami utrzymania. Każdy z domowników powinien mieć swoje miejsce, a nie ogrom pomieszczeń, z których i tak nikt nie korzysta.

Więcej informacji na stronie http://mjprojekty.com.pl