Ices Ices

Zakup prezentu zarówno dla najbliższych, jak i współpracowników zazwyczaj sprawia nam wiele kłopotu. Nie wiemy czy zdecydować się na coś bardzo osobistego, czy uniwersalnego, żeby trafić w gust konkretnej osoby. Ostatnio największą popularnością cieszą się spersonalizowane gadżety z grawerem w każdej postaci, które dzięki swojemu interesującemu wyglądowi sprawiają obdarowanemu wiele radości.

Grawerowanie na drogim materiale

grawerowanie plexiWystarczy mieć oryginalny pomysł, który szybko będzie można zrealizować w wielu firmach zajmujących się produkcją takich prezentów. Każda z firm specjalizuje się w produkcji konkretnych gadżetów wykonywanych z określonych materiałów. Można znaleźć wśród nich sklejki drewniane, plastik oraz wiele innych. Jednak za najlepszy materiał poddawany obróbce laserowej uważane jest plexi. Materiał ten pozwala na grawerowanie nawet najmniejszych elementów z dużą precyzją, dzięki czemu można wyciąć ciekawy kształt, wygrawerować życzenia oraz oprawić plexi jako statuetkę bądź obraz. Polecane grawerowanie plexi najczęściej wykorzystywane jest do nadrukowywania fotografii, które w odcieniach szarości stanowią świetną dekorację do domu. Wybierając droższą wersję materiału, można otrzymać efekt przestrzenny, co sprawdzi się nawet w przypadku nagród firmowych. Plexi występuje także w wariancie kolorowym, na których grawer wygląda niesamowicie.

grawerowanie plexiTworzy się grawer o srebrzystym zabarwieniu bez względu na wybrany kolor. Taki spersonalizowany prezent na pewno ucieszyłby każdego, ponieważ można wygrawerować każdy napis i obrazek, jaki sobie zażyczymy. Profesjonalna firma doradzi wybór gatunku plexi oraz dobierze najlepszy sposób grawerowania, by otrzymany efekt był zadowalający. Decydując się na grawerowane plexi o ciekawym kształcie, najpierw dokonuje się laserowego wycinania poszczególnych elementów, które później sklejane są w całość i dopiero grawerowane. Daje to gwarancję otrzymania przejrzystego napisu, bądź obrazka, który nie zostanie osmolony, ani naruszony. Wygląd całego prezentu można wzbogacić elementami folii metalizowanej, która podkreśla indywidualny charakter takiego prezentu. Wybranie grawerowanego plexi na prezent jest na pewno nietypowym pomysłem, ale może zaskoczyć osobę obdarowywaną.

Ciekawy grawer w postaci rysunku, czy nawet życzeń na płytce, która zostanie podświetlona, będzie wyglądał zjawiskowo i na pewno sprawi wiele radości. Bez względu na wybraną kolorystykę plexi daje wspaniały efekt końcowy. Może stanowić element dekoracyjny w mieszkaniu, bądź dumnie stać na biurku pracownika, który poczuje się doceniony przez pracodawcę.