Ices Ices

Dla wielu osób ważniejsze od elegancji wnętrza jest to, aby było ono przytulne. W końcu w domu mieszkamy, a nie jesteśmy jedynie gośćmi. Warto więc zadbać o swojską atmosferę, dzięki której będziemy czuć się jak u siebie. Najlepszym sposobem na uzyskanie przyjemnej atmosfery jest skorzystanie z odpowiednich dodatków i dekoracji.

Meble kuchenne i dodatki

meble kuchenne Także w kuchni, która – mimo że powinna być funkcjonalna – musi być także estetyczna. To w niej będziemy bowiem spożywać przygotowane posiłki, warto więc zadbać o przytulny charakter wnętrza. Nawet najpiękniejsze meble kuchenne będą tylko surowymi meblami, jeżeli nie zadbamy o odpowiednie dodatki. Oczywiście pierwszym, co nam zazwyczaj przychodzi do głowy, jest ozdobienie lodówki. Najczęściej stosuje się różnego rodzaju magnesy, które wprowadzają trochę życia do wnętrza. Mogą to być na przykład pamiątki z wakacyjnych wyjazdów. W ten sposób na co dzień będziemy mogli sobie przypominać o miło spędzonych chwilach w atrakcyjnej okolicy. Magnesy takie najczęściej są naprawdę niedrogie, dlatego szybko i bez problemu będziemy mogli skompletować atrakcyjną dekorację lodówki. Również dzieci z pewnością się ucieszą, za pomocą magnesów będą mogły na przykład przyczepiać do lodówki swoje obrazki czy też laurki. Jeśli utrzymamy kuchnię w białych barwach, takie kolorowe magnesy i obrazki mogą w doskonały sposób przełamać chłód wnętrza.

meble kuchenne Na zamówienie możemy zakupić magnesy z dowolną fotografią – być może portrety członków rodziny z zabawnymi minami? Patrząc na nich, z pewnością będzie miło zacząć dzień! Ale nie tylko lodówkę można ozdobić, a także fronty mebli kuchennych. Obecnie dużą popularnością cieszą się panele 3D. Możemy na nich umieścić dowolny obraz – na przykład reprodukcję znanego dzieła sztuki? Jednak panele 3D na zamówienie są dość drogą opcją. Tańszym ich odpowiednikiem będzie zastosowanie folii ozdobnej do frontów meblowych czy też okleiny. Możemy dobrać jej kolor na przykład do koloru ścian, półek czy regałów lub też wybrać zupełnie kontrastowy kolor. Jak widać, opcji na ozdobę mebli kuchennych jest naprawdę wiele. Inną propozycją jest zastosowanie farby tablicowej, nie tylko na ścianach, ale też na meblach.

W ten sposób będziemy mogli zapisywać w danym miejscu notatki, informacje czy zabawne wiadomości dla pozostałych członków rodziny. Do zmazania treści wystarczy wilgotna gąbka – nic nie zostanie uszkodzone. Jak widać, w prosty sposób nasza kuchnia może stać się oryginalna i jedyna w swoim rodzaju – wystarczy po prostu odrobina wyobraźni.