Ices Ices

Klimatyzatory to urządzenia, które doskonale sprawdzają się podczas upalnych dni, ale nie tylko. Wiele z nich jest bowiem wyposażonych w dodatkowe funkcje, m.in. ogrzewanie, nawilżanie, czy osuszanie powietrza.

klimatyzator samsungKlimatyzator składa się zazwyczaj z sześciu części, min. parownika, skraplacza, sprężarki, zaworu rozprężnego i wentylatorów. Ciepłe powietrze, pobrane z zewnątrz, zostaje schłodzone (do wybranej przez użytkownika temperatury), zaś ciepło, które zostało ze schłodzonego powietrza odparowuje.
W zależności od typu montażu, wyróżnia się następujące rodzaje klimatyzatorów: ścienne, podstropowe, przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe. Biorąc natomiast pod uwagę ich budowę – klimatyzatory kompaktowe (o budowie monoblokowej – okienne i przenośne) i klimatyzatory typu split (o budowie rozdzielonej).
Na rynku istnieje wiele firm, zajmujących się produkcją wentylatorów.
Na szczególną uwagę zasługuję na pewno firma Samsung.
Klimatyzacja Samsung obejmuje szeroką gamę systemów klimatyzacji, przeznaczonych do domu, mieszkania, czy biura, począwszy od klimatyzatorów ściennych, poprzez klimatyzatory kasetonowe i kanałowe do zabudowy, po rozbudowane systemy klimatyzacji dla całych budynków o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego.
Dlaczego warto wybrać klimatyzatory tej marki?
Bowiem cechuje je: prosta obsługa, cicha praca, wysoka jakość wykonania, duża wydajność (moc chłodnicza), niski pobór energii elektrycznej. Ponadto są one wyposażone w szereg innych, dodatkowych funkcji (w zależności od modelu, m.in. posiadają filtr powietrza, wychwytujący cząstki kurzu, nawet do 90%, funkcję grzania, nawilżania, oczyszczania powietrza).
Dzięki klimatyzatorom marki Samsung, powietrze (w naszym biurze lub mieszkaniu) będzie czyste, zdrowe, świeże, pozbawione wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów.

Popraw komfort swojego życia, montując w swoim domu jeden z wybranych systemów wentylacyjnych Samsung!