Ices Ices

Remont domu lub mieszkania wymaga poważnego przemyślenia inwestycji. Dzięki nowoczesnym materiałom wykończeniowym możliwe jest takie zaaranżowanie przestrzeni w domu, aby była estetyczna i bardzo praktyczna. Zdecydowana większość inwestorów, którzy decydują się na remont kuchni wybiera meble w zabudowie. Dzięki temu można doskonale wykorzystać niemal każdy fragment wolnej przestrzeni w domu.

Meble kuchenne na wymiar wykonywane są w całości z płyty meblowej. Można ewentualnie wybrać meble, w których fronty będą wykonane z drewna. Są to jednak bardzo drogie modele, w związku z tym niezbyt dużo ludzi się na to decyduje. Fronty meblowe w kuchniach do zabudowy mogą być klasyczne lub nowoczesne. W klasycznych modelach pojawiają się żłobienia, elementy witrażu oraz szafki patynowane. Nowoczesne fronty meblowe to najczęściej jednolita powierzchnia szafki o dużym połysku. Wiele osób decyduje się na białe kuchnie, które wspaniale rozjaśniają małe pomieszczenia i dodają im jasności.
Zabudowa to jednak nie tylko kuchnie. Wiele osób decyduje się zabudować szafy. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, na jakie można się zdecydować w domu. Szafy w zabudowie są bardzo praktyczne i niezwykle pojemne. Do przechowywania wykorzystuje się całą przestrzeń wnęki od podłogi, aż po sam sufit. W związku z tym na jednej szerokości można np. umieścić dwa drążki na ubrania jeden pod drugim. Istnieje możliwość regulowania położenia półek. W szafie można zastosować różne kosze do przechowywania oraz szuflady. Podobnie jest, jeżeli chodzi o szafki łazienkowe.

W meblach w zabudowie najczęściej stosuje się drzwi przesuwne, dzięki którym można zaoszczędzić miejsce.