Ices Ices

Salon jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu i w każdym mieszkaniu. Tutaj przyjmuje się gości i codziennie spędza się czas na oglądaniu telewizji czy na rozmowach z rodziną. Zgodnie z zasadami, jakie wyznacza projektowanie wnętrza w salonie koniecznie powinno się znaleźć wygodne miejsce do siedzenia oraz stolik kawowy.

projektowanie wnętrzWybór kanap, sof i narożników, jakie można wstawić do salonu jest naprawdę imponujący. przed wyborem konkretnego mebla dobrze jest wymierzyć pomieszczenie i sprawdzić czy dana sofa na pewno się zmieści. W przypadku małych mieszkań dobrze jest wybierać meble tapicerowane z funkcją spania. Sofy, narożniki i kanapy, które można rozłożyć stanowić będą miejsce do spania dla gości. Niektóre modele kanap i sof maja także wbudowane pojemniki na pościel, dzięki czemu w domu zyskuje się dodatkowe miejsce do przechowywania.
Drugim obok kanapy obowiązkowym elementem wyposażenia każdego salonu Bydgoszcz jest stolik kawowy. Można go zestawić z innymi meblami do salonu, takimi jak szafka rtv, komoda czy barek. Obecnie odchodzi się już od modnych kiedyś meblościanek. Znacznie lepiej prezentują się pojedyncze meble. Stolik kawowy także może mieć funkcję rozkładania. Dzięki niej w razie pojawienia się gości można pomieścić więcej osób.
W miejscu, w którym się siedzi na podłodze można położyć również dywanik. Będzie on doskonałym elementem dekoracyjnym.

Jeżeli chodzi o wyposażenie wnętrz w innych pomieszczeniach to panuje już pełna dowolność. trzeba jednak pamiętać o tym, że z uwagi nam ograniczoną przestrzeń w małych mieszkaniach trzeba sobie zagwarantować jak największą przestrzeń do przechowywania różnych rzeczy.