Ices Ices

Posiadając dużą rodzinę przy każdej kolacji, obiedzie czy śniadaniu musimy dokładnie planować to, gdzie kto usiądzie. Dlatego też warto zaopatrzyć się w odpowiedniej wielkości stół, nie ważne, czy w kuchni, jadalni czy może też w salonie. Dla tych, którzy nie mają miejsca na wielki stół w swoim salonie bądź też nie mają w ogóle jadalni, idealnym rozwiązaniem wydają się być ławy rozkładane.

Te z pozoru małe stoły idealnie nadają się jako codzienny stolik w salonie przy którym możemy podać kawę, czy ciasto dla gości, a kiedy potrzebujemy większego stołu dla rodziny wystarczy taki mebel rozłożyć. Dzięki temu oszczędzamy miejsce wtedy, kiedy nie potrzebujemy większej powierzchni jadalnej, ale zawsze mamy taką możliwość jeśli zajdzie odpowiednia potrzeba.
Ławostoły to dobre rozwiązanie niezależnie od tego, jak duże mamy mieszkanie, gdyż zarówno w małych, ograniczonych przestrzennie mieszkaniach, jak również w dużych domach znajdzie ona swoje zastosowanie. Stoły rozkładane nowoczesne idealnie pasują do wystroju nowoczesnych domów i nie sprawiają takiego ciężkiego wrażenia jak regularne stoły. Ponadto bardzo często jeden stół nie jest wystarczający, jeśli na przykład przyjmujemy gości, więc taki mebel pomoże nam w kryzysowych sytuacjach.

Wystarczy przykryć go odpowiednim obrusem i skorzystać z możliwości regulacji szerokości, długości i wysokości, którą takie meble posiadają. Wówczas oszczędzamy nie tylko miejsce i unikatowy wygląd swojego mieszkania, lecz także pieniądze, gdyż ławy są zazwyczaj tańsze.