Ices Ices

Projektowanie wnętrz i estetyka wykończeń jest tematem, który zyskuje na popularności. Coraz bardziej zwracamy uwagę na dodatki i dekoracje. Pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu w większości domów można było znaleźć meblościanki, służące za kilka mebli, czerwone narzuty na łóżka i krasnale ogrodowe na trawnikach. Nie ma się co dziwić, nie było wtedy zbyt dużego wyboru.

Wybór kuchni od specjalistów

Designerska kuchniaOd tamtego czasu zaszły spore zmiany. Przede wszystkim, jest teraz bardzo dużo sklepów meblowych. Niektóre z nich kuszą atrakcyjnymi cenami i ciekawymi meblami. Jednak nie wszyscy zadowalają się podstawowym asortymentem. Dlatego też powstało designerskie studio kuchenne – Gorzów Wielkopolski może się pochwalić tym wyjątkowym miejscem. W każdej kuchni liczy się przestronność i funkcjonalność. Dla wielu ważne jest odpowiednie rozmieszczenie mebli i narzędzi kuchennych. Jednak oprócz tych podstawowych funkcji, liczy się też wygląd. Można zdecydować się na nowoczesne wystroje wnętrz z zachowaniem panujących trendów.

KuchniaJeżeli chcemy, możemy zażyczyć sobie połączenia kuchni z jadalnią, ponieważ każde zamówienie jest wykonywane indywidualnie. Możemy przedstawić swój projekt w sklepie i zostanie on zrealizowany możliwie jak najlepiej, lub też skorzystać z gotowych zestawów mebli, stworzonych zgodnie z zachowaniem nowoczesnych trendów. Obecnie jesteśmy przesyceni takimi samymi, prostymi zestawami kuchennymi. Mają klasyczne wymiary i dla kuchni w nieregularnych rozmiarach czasami ciężko jest coś wybrać. Dlatego też studio pozwala na zrealizowanie swoich marzeń i stworzenie kuchni o jakiej zawsze marzyliśmy, o dowolnych wymiarach. Czas realizacji zamówienia jest różny, wszystko zależy od dostępności materiałów. Czasami trzeba trochę poczekać, aż sprowadzą wszystko co potrzebne do wykonania zlecenia. Meble te nie mają problemu z zastosowaniem licznych modyfikacji, dlatego też bez problemu zamontujemy w nich zmywarkę, czy inne urządzenia kuchenne. Można też zdecydować się na zabudowę zmywarki, czy lodówki.

Bardzo ważne jest, aby podczas zakupu nie zapomnieć zapytać o czas trwania gwarancji. Zazwyczaj jest to około pięciu lat, ponieważ meble te są bardzo solidnie wykonane. Możemy też liczyć na dbałość o szczegóły i precyzję. Każde zlecenie jest wykonywane bardzo dokładnie. Dlatego też nie zostanie wykonane na drugi dzień po przyjęciu zamówienia. Jednak jeżeli chcemy mieć kuchnię unikalną, która będzie zachwycała nas i wszystkich gości, warto poczekać, zamiast decydować się na szybki zakup klasycznego zestawu.