Ices Ices

Longseller- to pojęcie które powinno stanowić priorytet dla każdego projektanta, który działa z zamysłem tworzenia designu wielokrotnie zachwycającego formą i zachowującego atrakcyjność oraz funkcjonalność na lata. Aby zamysł estetyczny w pełni pokrywał się z wizją projektu, musimy zadbać o umiejętne podjęcie tematu w kontekście technologii oraz doboru odpowiednich materiałów.

Meble w wersji ergonomicznej

meble pokojowe na wymiarRóżnorodność form, faktur i barw pozwala na realizację funkcjonalnego designu, który będzie efektownie korespondował z danym pejzażem (pokój, kuchnia, korytarz, hotel etc.). Tradycyjne koncepcje projektowania przestrzennego skupiają się głównie na wcześniejszym zaplanowaniu przestrzeni, z uwzględnieniem jej możliwości technicznych, co pozwala na wydobycie potencjału aranżowanej przestrzeni. Indywidualnie przygotowane meble pokojowe na wymiar pozwolą na zaplanowanie ergonomicznej przestrzeni, w pełni przystosowanej do potrzeb przyszłych użytkowników. Takie rozwiązania pozwalają nam na dużą swobodę i dowolność w zakresie form czy kształtów wymarzonych mebli, dzięki czemu w trakcie realizacji wymarzonej koncepcji designu ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia. Najprostsze zestawy mebli do pokoju dziennego składające się z dwóch witryn, stolika RTV i półki możemy dostać już od około 500,00zł za komplet.

meble pokojowe na wymiarDecydując się na zakup mebli przygotowywanych na indywidualne zamówienie klienta musimy jednak liczyć się z tym, że czas oczekiwania na realizację projektu może być wydłużony. W przypadku zamówień takich jak np. komoda możemy liczyć na dostarczenie już w ciągu tygodnia, natomiast jeżeli zamawiamy szafę lub komplet krzeseł na dowóz mebli możemy poczekać nawet do miesiąca. W przeciągu ostatniego roku głównym trendem dekoracyjnym w dziedzinie designu niewątpliwie stała się miedź- metal półszlachetny, który z powodzeniem nadawał subtelnej nuty elegancji aranżowanej przestrzeni. Klamki czy elementy frontów w indywidualnym projekcie wnętrzarskim z pewnością ożywią każde wnętrze pięknie odbijając światło. Uniwersalny charakter miedzi sprawia, że znakomicie pasuje ona o niemalże każdego stylu od skandynawskiego przez odważny elektyzm aż po vintage.

Dekoratorskie triki w połączeniu z kreatywnością podczas projektowania pozwolą stworzyć harmonijne wnętrze, urzekające stylem przy konsekwencji w zakresie doboru elementów dekoracyjnych oraz palety barw. Aranżacja domu czy mieszkania to otwarte pole do realizacji swoich wnętrzarskich marzeń oraz nadanie nuty indywidualizmu i podkreślenia charakteru wymarzonej przestrzeni.