Ices Ices

Dom to dla człowieka bezpieczna przystań. Cały dzień chodzimy pięknie ubrani, umalowani i nienagannie uczesani. W domu pragniemy natomiast zdjąć uwierające nas ciuchy, wskoczyć w dres i spędzić wieczór przed telewizorem.

Profile okapowe na balkon są niezbędne

profile okapowe na balkonOczywiście każdy z nas jest inny i lubi inaczej spędzać czas, jednak tak robi większość. Ja sama po powrocie do domu wiąże włosy w kucyk, zakładam luźniejsze ciuchy i biorę relaksujący prysznic. Nie ma znaczenia mała dziura na mojej bluzce, plama od sosu czy potargane włosy. Jestem w swoim domu i mogą wyglądać jak przysłowiowy dres. Bo co jest lepszego do założenia na siebie od rozciągniętego dresu? Jednak trudno przeleżeć całego dnia na kanapie. Fajnie mieć więc swoje zaciszne miejsca w domu. Ja do nich zaliczyłabym balkon, taras i biblioteczkę. Od zawsze marzy mi się pokój, w którym będę trzymała książki. Mam na ich punkcie prawdziwego bzika i zbieram kolekcje. Jednak balkon jest miejscem gdzie najbardziej lubię je czytać. Zawsze dokładnie wymywam profile okapowe, ponieważ zdarza mi się czytać także w kuchni. Mam też profile schodowe, bo czasem zagapiłam się i sturlałam ze schodów czytając. Także oczywistym jest, że mam zainstalowane profile okapowe na balkon, które zabezpieczą płytki przed nadmierną ilością wody. Książki pochłaniają większość mojego życia.

 

Nawet jeśli aktualnie nie czytam żadnej książki, to muszę chociaż poczytać coś w internecie. Czasem sama napisze dla siebie jakieś opowiadanie. Człowiekowi potrzebne są takie zaciszne miejsca tylko dla niego. W nich odnajdujemy tak potrzebny nam spokój ducha.