Ices Ices

Wszelkiego rodzaju elektronarzędzia są dziś powszechnie używane na praktycznie każdym placu budowy. Pozwalają one ułatwić i znacznie przyspieszyć wiele czynności, których wykonanie ręczne byłoby bardzo czasochłonne, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe. Ich użytkowanie niesie za sobą wymierne korzyści finansowe, ponieważ dzięki nim możemy szybciej realizować projekty, a tym samym przyjmować więcej zleceń.

Innowacyjne wiązarki na budowę

wiązarki maxJednym z najlepszych przykładów takich narzędzi są wiązarki do zbrojeń. Poszczególne modele mogą różnić się pod względem parametrów technicznych

, ceny, jakości wykonywanych splotów oraz stopnia zaawansowania technologicznego. Niezawodne wiązarki Max zdecydowanie wiodą prym w zakresie innowacyjności. Spośród innych produktów tego typu wyróżnia je siła wiązań oraz bardzo duża prędkość z jakimi są przez nią wykonywane. Ponadto zużycie drutu w przypadku wiązarki Max zależy od grubości wiązanych prętów. Produkt ten pochodzi od japońskiego producenta i wykonany jest z niezwykłą dbałością o szczegóły przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii. Narzędzie jest wyjątkowo lekkie i poręczne, co bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania. Wiązarki Max są bardzo cenione w branży budowlanej i cieszą się bardzo dużą popularnością oraz zaufaniem z uwagi na ich trwałość, niezawodność oraz wydajność. Dla wielu konkurencyjnych producentów stanowią punkt odniesienia w kwestii jakości. Używanie wiązarki do zbrojeń to nie tylko wyższy komfort pracy, ale także ochrona zdrowia pracowników.

wiązarki maxRęczne wykonywanie zbrojeń jest bardzo ciężką pracą, która może prowadzić do wystąpienia problemów zdrowotnych związanych z przemęczeniem lub nieprawidłową postawą. Ponadto schorzenie znane jako zespół cieśni kanału nadgarstka został oficjalnie uznany za ryzyko zawodowe przy wiązaniu prętów zbrojeniowych. Korzystając z wiązarki do zbrojeń możemy zażegnać takie ryzyko, bowiem nie tylko pozwala ona odciążyć nadgarstki, ale również przy zastosowaniu różnych akcesoriów pomaga utrzymać prawidłową postawę podczas wiązania prętów zbrojeniowych. Zbrojenie betonowych elementów to bardzo istotna czynność, która pozwala zapewnić trwałość i stabilność całej konstrukcji. W przypadku niektórych elementów konstrukcyjnych jest wręcz niezbędne, co regulują przepisy prawne.

Podczas realizacji projektu często wykonuje się tysiące splotów

, dlatego wiązarki do zbrojeń stanowią znaczące udogodnienie w zakresie prac budowlanych. Przyspieszają tempo wiązania zbrojeń nawet pięciokrotnie, tym samym pozwalają zmniejszyć zapotrzebowanie kadrowe, a czasami nawet nadrobić opóźnienia w realizacji danego zlecenia.