Ices Ices

Nie od dziś wiadomo, że człowiek jest istotą stadną i nie lubi spędzać czasu sam. No dobrze zawsze znajdzie się wyjątek od reguły, ale są to najczęściej osoby niezrównoważone psychicznie i mające ze sobą problem i skończą one w szpitalu psychiatrycznym lub więzieniu. Najczęściej spotykamy się w parkach lub w pubach i spoczywamy wtedy na ławkach. Najlepiej jeśli jest to ławka betonowa, bo jest to najwygodniejszy możliwy model.

Istotna rola szacunku dla pracy przy donicach betonowych

donice betonoweI tak dzień za dniem siedzimy w tym parku i podziwiamy kolejną odsłonę walk o pożywienie pomiędzy wiewiórkami i jeżami oraz ich akcje powstańcze – dywersyjne, obserwujemy jak mrówki zajmują kolejne mrowisko oraz przenoszą truchło zabitego gołębia. Czasem zdarzy się, że ktoś będzie przenosił przez park płyty z betonu architektonicznego i będziemy się zastanawiać, co on zamierza z tym zrobić. Siedząc tak, bardzo często niestety zaśmiecamy nowoczesne donice betonowe, w których ktoś prędzej zasadził krzewy lub inne rośliny. Przez nasze zachowanie niestety nic rośnie i tak jesteśmy współodpowiedzialni za chaos klimatyczny oraz efekt cieplarniany i niszczenie środowiska. A to tylko przez to, że zaśmiecamy donice. I wcale nie pomogą tu nawierzchnie ekologiczne, które są lansowane na tanie wytłumaczenie naszego lenistwa oraz niedbalstwa.

Musimy dbać o swoją planetę, która z dnia na dzień jest coraz bardziej zanieczyszczona. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie podejście do spraw ekologicznych, do których niestety bardzo często mamy podejście olewatorskie. A nikt chyba nie chce żeby to jego dzieci cierpiały za czyjąś głupotę w przyszłości.